תמונות מחזור

 
הצילום מתבצע לנוחותכם בביה"ס, באמצעים דיגיטליים מתקדמים ובשימוש בתאורת אולפן מקצועית, על מנת להבטיח איכות צילום גבוהה ביותר. בנוסף - יכולת עיבוד ממוחשבת עד לרמת התמונה הבודדת כגון: שינויי צבע, קונטקסט, העלמת פגמים, קמטים, פצעים וכו'. התוצאה: סט תמונות פספורט מרהיב באיכות מעולה,על נייר צילום אמיתי המבטיח איכות ועמידות לכל החיים.

העריכה הגראפית מתבצעת במחלקת הגרפיקה באופן דיגיטלי ותוך שימוש במיחשוב גראפי מתקדם. דבר המאפשר יכולות לא מוגבלות בבחירת הצבעים, גווני הרקע, הדמיות תלת-מימדיות וכמובן שינויי מיקום והעברת תמונות ללא כל בעיה וברמת דיוק גבוהה ביותר.
תיכון בליך מחזור מ''ב תשס''ד 2004

הגהות ואישורים מתבצעים בכל שלבי העריכה הגראפית באמצעות מדפסות לייזר צבעוניות באיכות גבוהה, לבחירה של צבע התמונה וגווני הרקע, כמו כן למניעת טעויות אפשריות במיקום, טקסט, תמונה וכו'.


הדפסה סופית לאחר כל שלבי הצילום , הבניה הגראפית, ההגהות והאישורים מודפסת העבודה הסופית לגודל פוסטר לתליה על קיר ביה"ס, וכמובן שכפולים לתלמידים. ההדפסה נעשית בטכנולוגיות מתקדמות ביותר, על נייר צילום אמיתי והתוצאה - מעל ומעבר לכל מה שמוכר עד היום- פשוט מדהימה !!! .

אריזת התמונה אפשרית במספר דרכים כגון: נרתיק קשיח מפלסטיק לתליה, עטיפה מהודרת מפי.וי.סי. מעוטרת בהדפסת סמל ביה"ס, המחזור והשנה ועוד..
חדש עטיפה מקרטון בהדפסה מרהיבה אשר תוכננה במיוחד לגדלים המיוחדים של תמונות המחזור.

הפקת קבצים לבתי הספר אשר מעדיפים להדפיס את תמונת המחזור כחלק מספר המחזור, יש אפשרות לקבל קובץ דיגיטלי מוכן במיוחד לדפוס, אשר חוסך בסריקות מיותרות ומביא את ההדפסה הסופית של הספר לרמות גבוהות ביותר.

ארכיון בזכות השימוש באמצעים דיגיטליים נשמרות כל התמונות במאגרים ממוחשבים - דבר המאפשר שימוש נוסף בהן ככל שידרש ללא ירידת איכות. הדבר נוגע במיוחד לצוות המורים אשר מעדיף בדרך כלל להשתמש בתמונות משנים קודמות לתמונת המחזור. כמו כן ניתן לשבץ את כל הצילומים באתר האינטרנט של ביה"ס.
 
הגימנסיה העברית הרצליה מחזור צ''ב תשס''ד 2004
 


להזמנה ופרטים נוספים


ויביט - בניית אתרים